Tarot Online

Nowe modele smartfonów na Twoją kieszeń!

Niniejszy artykuł pod tytułem Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Samsung, Huawei a może Xiaomi, sprawdź, ile kosztują i jakie akcesoria mają nowe modele smartfonów na Twoją kieszeń. W niniejszym artykule omówimy 10 świeżutkich nowości czołowych producentów telefonów komórkowych. Zapraszamy do lektury.

Nowy telefon komórkowy – czym się kierować przed jego wyborem?

Telefon musi być dostosowany przede wszystkim do jego użytkownika. Najnowsze modele niosą ze sobą pewien określony poziom jakości. Wszystkie są wyposażone w dobre lub bardzo dobre aparaty cyfrowe, kamery, czytnik linii papilarnych, potężną pamięć wewnętrzną i różne inne gadżety, z których nie każdy korzysta. Przeciętny użytkownik smartfona nie zdaje sobie sprawy z większości wbudowanych w nim funkcji.

 • Jeżeli więc zależy nam na dobrej jakości plikach video oraz zdjęciach warto wybrać telefon z optyką Zeiss lub Leica, o dużej ilości Mpix.
 • Jeśli nowy nabywca chce robić zdjęcia pod wodą lub pracuje w miejscu, gdzie aparat może dość łatwo się zamoczyć, polecamy wodoodporną obudowę.
 • Z kolei w sytuacji, kiedy telefon narażony będzie na mechaniczne uszkodzenia, np. przez małe dzieci, wybierzcie raczej te z wyświetlaczem Gorilla Glass i metalową obudową.

Nowe modele smartfonów na Twoją kieszeń – ranking 2019

Przedstawiamy ofertę 10 telefonów komórkowych, których cena nie przekracza 2000,00 zł brutto w sklepach internetowych czy u stacjonarnych dystrybutorów.

 1. Honor View 20 -cena około 2000,00 zł
 2. Xiaomi Mi 9T – cena to około 1700,00 zł
 3. Huawei p30 lite – cena około 1600,00 zł
 4. HTC U12 plus – cena około 1500,00 zł
 5. Huawei p20 pro – cena około 2000,00 zł
 6. Huawei p20 lite – cena około 1300,00 zł
 7. Xiaomi Mi 9 – cena około 1500,00 zł
 8. Samsung A70 – cena około 1700,00 zł
 9. Nokia 8.1 – cena około 1800 zł
 10. OnePlus 6 – cena około 1900,00 zł

Ceny podaliśmy w przybliżeniu.

Nowoczesne smartfony to nie tylko wbudowane gadżety (wbudowane funkcje pozwalają zlokalizować urządzenie, które zostało np.skradzione). To również rozbudowane aparaty cyfrowe, nadajniki GPS, system nawigacyjny oraz kamera HD w jednym. Kupując telefon warto zwrócić uwagę na: pojemność baterii, tworzywo, z którego wykonano obudowę oraz ekran dotykowy.

Najnowsze modele smartfonów na Twoją kieszeń same w sobie mają wbudowaną wzmocnioną ochronę wyświetlacza. Warto więc przemyśleć zakup szkła hartowanego bądź naklejanej na ciepło folii ochronnej. Koszt pierwszego jest niewielki – około 15,00 zł, ale koszt folii w specjalistycznym salonie sięga nawet do 120,00 zł. Sprzedawcy po prostu chcą czasami klienta naciągnąć, na coś, co niekoniecznie jest mu potrzebne.