Tarot Online

Najlepsze akcesoria do iPhone’a – TOP 10

Niniejszy artykuł pod tytułem Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Interesują Cię najmodniejsze akcesoria do iPhone’a? Przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych gadżetów, które mogą Ci się przydać. Sprawdź koniecznie!

Najmodniejsze akcesoria do iPhone’a – TOP10

#1 Stacja dokująca

Stacja dokująca to dobry pomysł dla osób, które posiadają więcej urządzeń Apple. Można w niej ładować telefon, słuchawki i Apple Watch. Obsługa jest bardzo prosta, a design estetyczny. Tego typu gadżet kupimy już za 200 złotych.

#2 Podkładka do ładowania

Antypoślizgowa podkładka do ładowania to gadżet, który cenią sobie miłośnicy bezprzewodowego ładowania. Jest niewielka i poręczna, urządzenie ładuje się poprzez bezpośredni kontakt telefonu z podkładką.

#3 Rysik

Rysik do iPhone to gadżet, z którego nie każdy lubi korzystać. Jest on przydatny wtedy, gdy standardowa obsługa ekranu dotykowego sprawia nam trudności lub gdy chcemy coś narysować.

#4 Quad Lock

Uchwyt do smartfona pozwala zamontować telefon w nietypowych miejscach, takich jak np. kierownica motocykla. To niezbędny gadżet dla wszystkich miłośników pojazdów!

#5 Taborecik iTam Tam

Ten gadżet to prawdziwy fenomen, ponieważ stanowi taboret, głośnik i ładowarkę w jednym.

#6 Półka na telefon

Półka lub stojak może się przydać, gdy ciągle mamy problem z odnalezieniem telefonu w pokoju.

#7 Oryginalny case

Aby nasz telefon się wyróżniał, warto go umieścić w oryginalnym casie. Tego typu gadżetów jest bardzo dużo do wyboru. Możemy ubrać telefon w case przezroczysty lub spersonalizowany case z dowolnym wzorem.

#8 Zdalnie sterowane pojazdy

Akcesoria do iPhone’a to także zabawki – zdalnie sterowane pojazdy, takie jak np. Sphero Ollie. Ten super szybki robot jest zasilany kablem USB, można go sparować nie tylko z telefonem, ale także z komputerem.

#9 Zestaw obiektywów

Zestaw obiektywów to obowiązkowe akcesoria do iPhone’a dla wielbicieli fotografii. Dzięki zewnętrznym obiektywom możliwe jest robienie zdjęć bardzo wysokiej jakości. Wykonane w ten sposób fotografie można porównać do lustrzanki!

#10 Etui

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć jednego z najbardziej potrzebnych akcesoriów do iPhone’a, czyli etui. Szczególnie modne są modele wodoszczelne. Ceny wodoodpornych etui zaczynają się od 20 – 50 złotych. Jeśli zależy nam, by telefon był bezpieczny nawet podczas nurkowania, warto zainwestować i kupić droższy model.