Tarot Online

Internet mobilny: na abonament czy na kartę – który wybrać?

2023.03.01

1 minuta i 59 sekunda

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
 • Internet mobilny na kartę – jak działa?
 • Zalety internetu mobilnego na kartę
 • Internet mobilny na abonament – opcje do wyboru
 • Zalety internetu mobilnego na abonament
Niniejszy artykuł pod tytułem Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Internet mobilny to rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Z takiego internetu można korzystać nie tylko w domu, ale też w każdym innym miejscu – można go wszędzie zabrać ze sobą. Który internet mobilny wybrać – na abonament czy na kartę? Poznaj zalety obydwu rozwiązań.

Internet mobilny na kartę – jak działa?

Żeby korzystać z internetu mobilnego na kartę, potrzebujesz startera ze specjalną kartą SIM. Kartę umieszczasz w urządzeniu, może to być np. smartfon, modem lub router i od tego momentu, masz już dostęp do sieci. Taki starter kosztuje 5 zł, a użytkownik, na start otrzymuje do dyspozycji 7 GB internetu. Po wykorzystaniu pakietu, kartę wystarczy doładować, by uzyskać kolejne gigabajty. Ilość bonusowych gigabajtów jest uzależniona od kwoty doładowania i wynosi od 2 GB (przy doładowaniu od 5 do 9 zł) do 111 GB (przy doładowaniu za 200 zł lub więcej).

Zalety internetu mobilnego na kartę

Jakie są najważniejsze zalety internetu mobilnego na kartę?

 • Elastyczność

Z internetu mobilnego na kartę możesz korzystać kiedy chcesz. Wystarczy, że doładujesz konto. Jeśli nie potrzebujesz dostępu do sieci, nie musisz doładowywać konta.

 • Mobilność

Kartę internetową możesz umieścić w dowolnym urządzeniu (np. smartfonie, tablecie) i korzystać z internetu.

 • Brak umowy

Korzystając z oferty na kartę, nie jesteś zobowiązany do podpisywania żadnej umowy.

Internet mobilny na abonament – opcje do wyboru

Internet mobilny na abonament jest dostępny w trzech opcjach do wyboru:

 • 40 GB za 20 zł miesięcznie,
 • 60 GB za 30 zł miesięcznie,
 • 100 GB za 40 zł miesięcznie.

Do każdej z tych opcji można dobrać urządzenie, np. tablet, router, modem lub laptop. Więcej informacji na temat internetu mobilnego w T-Mobile, można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/internet-mobilny/lista/produkty.

Zalety internetu mobilnego na abonament

Dlaczego warto wybrać internet mobilny na abonament?

 • Nieograniczone możliwości

Z internetu mobilnego można korzystać nie tylko w domu, ale też poza nim. Wystarczy tylko zabrać ze sobą kartę SIM dołączoną do umowy.

 • Duży pakiet danych

Użytkownicy otrzymują duże pakiety danych – od 40 GB do 100 GB. Wielkość pakietu można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

 • Brak dodatkowych kosztów

Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych, można nadal korzystać z internetu, bez dodatkowych kosztów. Wtedy prędkość internetu spada do poziomu 1 Mb/s.