Tarot Online

Ile kosztuje kino domowe 3D?

Niniejszy artykuł pod tytułem Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeśli choć raz przebywając w sali kinowej, przez głowę przebiegła Ci myśl, że fajnie by było móc przeżywać to samo, oglądając filmy we własnym domu – artykuł jest właśnie dla Ciebie. Podpowiadamy, ile kosztuje kino domowe 3D oraz jak je wybrać, by nie zbankrutować.

Odpowiedź na pytanie, czy da się przenieść wrażenia z sali kinowej do własnego salonu, jest bardzo prosta. Będzie to zakup kina domowego. Za pomocą wbudowanego systemu audio-video pozwoli ono poczuć nieosiągalny dotąd dreszczyk emocji przy oglądaniu filmów w domowym zaciszu.

Jak wybrać kino domowe?

Jeśli poszukujesz czegoś, co pozwoli Ci przenieść fantastyczne odczucia z sali kinowej do własnego domu, koniecznie zaopatrz się w kino domowe. Nie musisz budować w swoim domu prywatnej specjalnego, wyciszanego pomieszczenia, tak to możliwe. Przy odpowiednich nakładach pieniężnych można sobie ufundować mini salę kinową. W zupełności wystarczą Ci potężne kolumny głośnikowe oraz źródło i amplituner AV. Źródłem będzie tu m.in. telewizja satelitarna lub kablowa czy odtwarzacz DVD bądź Blu-ray. Obecnie najpopularniejszy na rynku jest zestaw 5.1-kanałowy lub 7.1-kanałowy. Pojawia się więc pytanie, co oznaczają te liczby?

Pierwsza cyfra opisuje wyposażenie w ilość głośników, druga oznaczać będzie w obu przypadkach głośnik centralny. Cyfra 5 symbolizuje: 2 przednie i 2 boczne kolumny. W wersji rozbudowanej – dodatkowo do dyspozycji będziemy mieć 2 głośniki, najczęściej tylne.

Ile kosztuje kino domowe 3D?

Ceny kina domowego są bardo zróżnicowane. Oferta proponowana nam przez producentów jest ogromna. Jeśli zdecydowałeś się na jego zakup, jedynym ograniczeniem wydaje się budżet, jaki planujesz na niego przeznaczyć. Jeśli nie masz zbyt dużej ilości gotówki, nic się nie martw. Oferta produktów wysokiej jakości z niższej półki cenowej jest dość szeroka. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych przez nas modeli, których koszt nie będzie przekraczał 3 tysięcy złotych.

  1. Sony BDV-E2100 3D – koszt: 950 zł
  2. Samsung HT-J5150 – koszt: 1000 zł
  3. Yamaha MusicCast RX-V485 – koszt: 1900 zł
  4. Sony BDV-N7200 – koszt: 2800 zł
  5. Pioneer Kino Domowe VSX-832B – koszt: 2950 zł
  6. Sony BDV-E6100 – koszt: 1800 zł
  7. Wilson AVR-X250BT – koszt: 2000 zł
  8. Prism Audio Vienna HTR-2071 – koszt: 1600 zł
  9. Samsung HT-J550 – koszt: 1200 zł
  10. Yamaha YHT-4950 – koszt: 2700 zł

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile kosztuje kino domowe 3D, powinna ucieszyć Cię wiadomość, że ceny zaczynają się od 1000 zł. Kiedy porównamy nową jakość dźwięku oferowanego przez nowe głośniki, koszt ten na prawdę nie jest wysoki.