Tarot Online

Gdzie znaleźć darmowy hosting WordPress?

Niniejszy artykuł pod tytułem Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Obiektyw do iPhone’a – czy warto zainwestować w zewnętrzny obiektyw ... należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czy wiesz, że możesz założyć swoją stronę internetową na darmowym hostingu? Jest to możliwe. W tym artykule poruszymy kwestię tego gdzie znaleźć darmowy hosting WordPress i na który warto zwrócić uwagę.

Czym jest hosting a serwer?

Zanim przejdziemy do tematu przewodniego tego artykułu opiszemy czym dokładnie jest hosting, aby rozwiać wszystkie wątpliwości. Hosting to nic innego jak usługa umożliwiająca publikowanie strony www. Usługodawca hostingu to firma, która dostarcza niezbędne technologie potrzebne do przeglądania Twojej strony internetowej przez użytkowników. Strony są przechowywane na serwerach znajdujących się na specjalnych komputerach. Czy zatem jest darmowy serwer WordPress? Hosting WordPress to wiele usług takich jak certyfikaty SSL czy domeny to sam serwer to po prostu serwer, czyli fizyczna maszyna mająca za zadanie obsłużyć klientów odwiedzających stronę internetową WordPress. Darmowy serwer WordPress czy to możliwe? Tak, jak najbardziej. O tym dowiesz się czytając poniższe informacje.

Darmowy hosting WordPress i darmowy serwer WordPress – pierwsza opcja

Jeśli szukasz darmowego hostingu i serwera warto wziąć pod uwagę firmę 000webhosting.com, która umożliwia uruchomienie za darmo strony www. Jednak trzeba pamiętać o tym, że ma ona ograniczenia związane z brakiem obsługi poczty e-mail.

Darmowy hosting WordPress i darmowy serwer WordPress – druga opcja

Drugim rozwiązaniem dla darmowego hostingu i serwera jest wybranie oferty od wordpress.com. Tutaj jednak problemem może być niemożliwość podłączenia swojej własnej domeny, korzystania z serwera FTP czy instalowania własnych motywów oraz wtyczek. Hosting darmowy WordPress od wordpress.com to opcja dla osób początkujących, które będą tylko prowadzić bloga.

Co oprócz darmowego hostingu WordPress oraz serwera?

Choć darmowy hosting i serwer to kusząca propozycja. Dedykowana jest bardziej dla osób lub firm początkujących, które nie mają wielu wymagań. W przypadku, gdy potrzebujesz wielu różnych opcji i braku jakichkolwiek ograniczeń do prowadzenia swojej działalności w internecie lepszym rozważaniem będzie płatny hosting i serwer. Warto pod uwagę wziąć hosting WordPress Sirius Pro, który cechuję się:

  • Duża pojemnością dysku – 10GB, 25GB i 50GB,
  • Dobrym wsparciem technicznym,
  • Bezpłatnym certyfikatem SSL,
  • Konfiguracją CloudFlare,
  • Codziennymi kopiami zapasowymi,
  • Brakiem limitu serwera,
  • Najnowyszmi wersjami PHP, MySQL oraz MariaDB,
  • Panelem klienta DirectAdmin,
  • Bezpłatną migracja.

Więcej informacji o hosting WordPress Sirius Pro znajdziesz na ich stronie internetowej lub przeczytasz tam także poradnik jak zarabiać na blogu.